  11. TRS 24-230VUC 2CO
  12. Pojedyncze części
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
TRS 24-230VUC 2CO
TRS 24-230VUC 2CO
  • Akcesoria26
  • Pojedyncze części1
  • Produkty pokrewne11
  1. 2 zestyki przełączne CO (styki AgNi)
  2. Znaleziono produktów: 1
  • RCL424024
    RCL424024
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • TERMSERIES
    • Produkty dodatkowe
    • Przekaźniki indywidualne
    • Przekaźniki elektromechaniczne
    • Moduły przekaźnika RCL do gniazda 12,8 mm
    • 2 zestyki przełączne CO (styki AgNi)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 szt.
    TERMSERIES, Przekaźniki, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 8 A, złącze wtykowe, Dostępność przycisku testowego: Nie