  7. APG 2.5/3-2BG-GN
  8. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
APG 2.5/3-2BG-GN
APG 2.5/3-2BG-GN
  • Tillbehör5
  • Är tillbehör till3
  • Använda produkter317
  1. Jackbara plintar
  2. 3 produkter hittades
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Jackbara plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    stickbar radplint, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, mörkbeige
    Datablad Nedladdningar
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Jackbara plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    stickbar radplint, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, blå
    Datový list Lataukset
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    항목 번호:
    Упаковочная единица:
    50 items
    stickbar radplint, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, grön/gul