  10. BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  • Akcesoria6
  • Odpowiedniki3
  • Produkty pokrewne24
  1. Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
  2. Znaleziono produktów: 3
  • SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • złącza zaciskowe do płytek drukowanych - OMNIMATE Signal
    • raster 3,50 mm (0.138 inch) - seria BL/SL 3.50
    • Złącza męskie, przyłącze lutowane THR
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • SL-SMT 3.5/180F
    • SL-SMT 3.5/180F Box
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia
    Specyfikacja Probieranie
  • SL-SMT 3.50/20/180LF 3.2SN BK BX
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz lutowany, Połączenie lutowane THT/THR, 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia