  10. SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
  11. Şunun karşı parçasıdır
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/18/90F 3.2SN OR BX
  • Aksesuarlar3
  • Şunun karşı parçasıdır3
  • İlgili ürünler13
  1. BLF 3.50
  2. 3 products found
  • BLF 3.50/09/180F SN OR BX
    BLF 3.50/09/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Item No.:
    Packaging unit:
    48 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 9, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box
    Hoja de datos Descargas
  • BLF 3.50/09/180F SN BK BX
    BLF 3.50/09/180F SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    N.º de artículo:
    Unidad de embalaje:
    48 PC
    Hoja de datos Descargas
  • BLF 3.50/09/180LH SN OR BX
    BLF 3.50/09/180LH SN OR BX
    • BLF 3.50/180LH
    N.º de artículo:
    Unidad de embalaje: