  10. BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
BL 3.50/20/180LH SN OR BX
  • Tartozékok6
  • Ellendarabok3
  • Kapcsolódó termékek24
  1. Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
  2. 3 termék található
  • SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    SL-SMT 3.50/20/90F 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 3,50 mm (0,138 inch) osztás - BL/SL 3.50 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
    • SL-SMT 3.5/90F
    • SL-SMT 3.5/90F Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    24 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 20, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • SL-SMT 3.5/180F
    • SL-SMT 3.5/180F Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    24 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 20, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
  • SL-SMT 3.50/20/180LF 3.2SN BK BX
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Forrasztható peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 20, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz