  10. BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  11. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  • Tillbehör9
  • Motdelar2
  1. Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
  2. 2 produkter hittades
  • SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,00 mm (0.0197 inch) - serie BL/SL 5.00
    • Stiftlister lödanslutning
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Laxspår för montageblock, THT lödanslutning, 5.00 mm, Antal poler: 14, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Hankontakt klämbygel-skruvanslutning
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Produkt-ID:
    VPE:
    24 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftkontakt, 5.08 mm, Antal poler: 14, 180°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 3.31 mm², Box