  11. BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  • Tilbehør3
  • Modstykker1
  • Anvendte produkter9
  1. SL 7.62HP/180LF
  2. 1 produkter fundet
  • SL 7.62HP/10/180LF 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180LF
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Solder flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 10, 180°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box