  10. KQN-M12/-120
  11. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KQN-M12/-120
KQN-M12/-120
  • Lisävarusteet6
  • On lisävaruste14
  • Samankaltaiset tuotteet5
  • WF 12
    WF 12
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    Bolt-type screw terminals, Feed-through terminal, Rated cross-section: 120 mm², Threaded stud connection
    Tuotesivu Lataukset
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Crimping tool insert, 150mm², Hexagonal crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    1 PC
    Crimping tool insert, 120mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 120
    ES EPG/HPG 60 WM 120
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 120mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    25mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp