  11. SL 7.62HP/08/180G 3.2SN BK BX
  12. On vastine kohteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
SL 7.62HP/08/180G 3.2SN BK BX
SL 7.62HP/08/180G 3.2SN BK BX
  • Lisävarusteet2
  • On vastine kohteelle3
  • Samankaltaiset tuotteet12
  1. 2.5 mm²
  2. 3 tuotetta löytyi
  • BLZ 7.62HP/08/180 SN OR BX
    BLZ 7.62HP/08/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female plug, clamping-yoke screw connection
    • BLZ 7.62 HP
    • BLZ 7.62HP/180
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    25 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 8, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box
    Tuotesivu Lataukset
  • BLF 7.62HP/08/180 SN BK BX
    BLF 7.62HP/08/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 7.62 HP
    • BLF 7.62HP/180
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 8, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 2.5 mm², Box
    Tuotesivu Lataukset
  • BLF 7.62HP/08/180 SN OR BX
    BLF 7.62HP/08/180 SN OR BX
    • 2.5 mm²
    • BLF 7.62 HP
    • BLF 7.62HP/180
    30 PC