  11. SVF 7.62HP/05/180SF SN BK BX
  12. Je protikusem
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
SVF 7.62HP/05/180SF SN BK BX
SVF 7.62HP/05/180SF SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Je protikusem2
  • Příbuzné výrobky4
  1. 6 mm²
  2. Nalezen 2 výrobků
  • BVDF 7.62HP/05/180SF SN BK BX
    BVDF 7.62HP/05/180SF SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Konektor samice s pružinovým připojením PUSHIN
    • BVDF 7.62HP/180
    • BVDF 7.62HP 180SF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    18 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 180°, PUSH IN s tlačítkem, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • BVZ 7.62HP/05/180SF SN BK BX
    BVZ 7.62HP/05/180SF SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Konektor samice, šroubové připojení s upínacím třmenem
    • BVZ 7.62HP 180
    • BVZ 7.62HP 180SF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zdířka, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 180°, Připojení s upínacím třmenem, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box