  11. BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
  12. Modstykker
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
BLF 7.62HP/08/180F SN OR BX
  • Tilbehør3
  • Modstykker4
  • Anvendte produkter8
  1. Male headers, solder connection
  2. 4 produkter fundet
  • SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90F
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    24 PC
    PCB plug-in connector, male header, Flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 8, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Datablad Downloads
  • SL 7.62HP/08/180F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/08/180F 3.2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²