  11. BVFL 7.62HP/04/180MF3 SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BVFL 7.62HP/04/180MF3 SN BK BX
BVFL 7.62HP/04/180MF3 SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Motdelar6
  • Använda produkter6
  1. Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
  2. 6 produkter hittades
  • SV-SMT 7.62IT/04/90MF3 2.6SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6mm²
    • Hankontakter, THR lödanslutning
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    Produkt-ID:
    VPE:
    48 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, Mittfläns, THT/THR lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 4, 90°, Lödstiftlängd (l): 2.6 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SV 7.62HP/04/90MF3 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/04/90MF3 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    48 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 4, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • SV 7.62HP/04/180MF3 3.5SN BK BX
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Hankontakter, lödanslutning
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 4, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    • 6mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, stängd på sidan, Mittfläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 4, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
  • SVF 7.62HP/04/180MF3 SN BK BX
    SVF 7.62HP/04/180MF3 SN BK BX
    • 6mm²