  10. KQNG-M5/-10
  11. Lisävarusteet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KQNG-M5/-10
KQNG-M5/-10
  • Lisävarusteet10
  • On lisävaruste16
  • Samankaltaiset tuotteet2
  1. Crimping tools
  2. 10 tuotetta löytyi
  • CTN 25 D4
    CTN 25 D4
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ...for insulated/non-insulated contacts
    • ... for non-insulated contacts
    • Crimping tools
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 10mm², 25mm², Indent crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • EPG 45
    EPG 45
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    Pressing tool, 6mm², 150mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
    Tuotesivu Lataukset
  • EPG 60
    EPG 60
    Pressing tools, Tools, Pressing tool, 6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    70mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 10
    ES EPG/HPG 60 HEX 10
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 10mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 10
    ES EPG/HPG 60 WM 10
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 10mm², WM crimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    6mm², 300mm², Hexagonal crimp, WM crimp, Indent crimp, Trapezoidal crimp, Oval crimping
  • ES APG 80 HEX 10
    ES APG 80 HEX 10
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    10mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM10
    ES APG 80 WM10
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    10mm², WM crimp