  10. SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
SLD 5.08V/44/90B 3.2 SN OR BX
  • Tillbehör10
  • Är en motdel till3
  • Använda produkter12
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 3 produkter hittades
  • BLZP 5.08HC/22/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/22/180 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    12 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 22, 180°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 4 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BLF 5.08HC/22/180 SN OR BX
    BLF 5.08HC/22/180 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Honkontakt PUSH IN-anslutning.
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180 SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    12 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 22, 180°, PUSH IN med manöverknapp, Anslutningsområde, max. : 3.31 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BLF 5.08HC/22/180 SN BK BX
    BLF 5.08HC/22/180 SN BK BX
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180 SN