  11. SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
  12. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
SLF 7.62HP/02/180F SN BK BX
  • Tillbehör3
  • Är en motdel till4
  • Använda produkter5
  1. Female headers, solder connection
  2. 4 produkter hittades
  • BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4mm²
    • Female headers, solder connection
    • BLL 7.62HP/90
    • BLL 7.62HP/90F
    Produkt-ID:
    VPE:
    72 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylslist, Fläns, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 2, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, svart, Box