  10. BLF 3.50/03/180LR SN OR BX
  11. Karşı parçalar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
BLF 3.50/03/180LR SN OR BX
BLF 3.50/03/180LR SN OR BX
  • Karşı parçalar2
  • İlgili ürünler17
  1. Male headers - THR solder connection
  2. 2 ürün bulundu
  • SL-SMT 3.50/03/90RF 1.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 3.5/90RF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box
    Veri sayfası İndirilenler
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SL-SMT 3.5/180RF
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 3, 180°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box