  11. BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  • Akcesoria3
  • Odpowiedniki1
  • Produkty pokrewne9
  1. SL 7.62HP/180LF
  2. Znaleziono produktów: 1
  • SL 7.62HP/10/180LF 3.2 SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • listwy m?skie z??cze lutowane
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180LF
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    18 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz lutowany, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 10, 180°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia