  11. BVDF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BVDF 7.62HP/03/180MSF3 SN BK BX
  • Odpowiedniki2
  • Produkty pokrewne7
  1. 6 mm²
  2. Znaleziono produktów: 2
  • SV 7.62HP/03/90MSF3 3.5SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Połączenie lutowane pinów męskich
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MSF SN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    60 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, zamknięte z boku, kołnierz środkowy śrubowy, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.5 mm, cynowana, czarny, skrzynia