  10. KQN-M12/-185
  11. Er tilbehør til
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
KQN-M12/-185
KQN-M12/-185
  • Tilbehør2
  • Er tilbehør til8
  • Anvendte produkter4
  • WFF 120
    WFF 120
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    5 PC
    Bolt-type screw terminals, Feed-through terminal, Rated cross-section: 120 mm², Threaded stud connection, Direct mounting
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 PC
    6mm², Hexagonal crimp
    Datový list Soubory ke stažení
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    1 PC
    50mm², Hexagonal crimp
    Datenblatt Downloads
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    Art.-Nr.:
    VPE:
    70mm², Hexagonal crimp
    Datenblatt Downloads
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    Art.-Nr.:
    VPE:
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    Item No.:
    Packaging unit:
    185mm², WM crimp