  10. KQN-M20/-185
  11. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
KQN-M20/-185
KQN-M20/-185
  • Lisävarusteet2
  • On lisävaruste7
  • Samankaltaiset tuotteet4
  1. APG 80 / HPG 80 inserts
  2. 7 tuotetta löytyi
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    6mm², Hexagonal crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    1 PC
    50mm², Hexagonal crimp
    Tuotesivu Lataukset
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    95mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 185
    ES APG 80 HEX 185
    185mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 240
    ES APG 80 HEX 240
    240mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 WM 185
    ES APG 80 WM 185
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    185mm², WM crimp