  10. SLS 5.08/09/180B SN OR BX
  11. A következő ellendarabja
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
SLS 5.08/09/180B SN OR BX
SLS 5.08/09/180B SN OR BX
  • Tartozékok8
  • A következő ellendarabja18
  • Kapcsolódó termékek27
  1. 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
  2. 18 termék található
  • BLZP 5.08HC/09/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/09/180 SN OR BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 5,08 mm (0,200 inch) osztás - BL/SL 5.08 sorozat
    • Hüvelyes dugók - húzókengyeles csavaros csatlakozás
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    36 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes csatlakozó, 5.08 mm, Pólusszám: 9, 180°, Csavaros csatlakozás, Rögzítési tartomány, névleges csatlakozás, max.: 4 mm², Doboz