  7. ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  8. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
ZAP/TW ZDLD2.5-2N BL
  • Är tillbehör till7
  • Använda produkter416
  1. Genomföring- och skyddsledarplintar
  2. 7 produkter hittades
  • ZDLD 2.5-2N
    ZDLD 2.5-2N
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Genomföring- och skyddsledarplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Flervånings-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 500 V, 20 A, mörkbeige
    Datablad Nedladdningar
  • ZDLD 2.5-2N BL
    ZDLD 2.5-2N BL
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Flervånings-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 500 V, 20 A, blå
    Datablad Nedladdningar
  • ZDLD 2.5-2N PE
    ZDLD 2.5-2N PE
    Skyddsledar-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 500 V, grön/gul
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/L
  • ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
    ZDLD 2.5-2N/PE/L/N
  • ZDLD 2.5-2VN
    ZDLD 2.5-2VN
    25 items
    Flervånings-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 400 V, 20 A, mörkbeige
  • ZDLD 2.5-2VN BL
    ZDLD 2.5-2VN BL
    25 items
    Flervånings-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 400 V, 20 A, blå