  11. BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
BLF 7.62HP/09/180LR SN BK BX
  • Tartozékok3
  • Ellendarabok2
  • Kapcsolódó termékek7
  1. SL 7.62HP/180
  2. 2 termék található
  • SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/09/180F 3.2 SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Forrasztható tűs érintkezősorok
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180F
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    24 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 9, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz