  11. BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX
  12. Motdelar
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX
BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Motdelar2
  • Använda produkter4
  1. SLF 7.62HP/180
  2. 2 produkter hittades
  • SLF 7.62HP/03/180F SN BK BX
    SLF 7.62HP/03/180F SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4mm²
    • Hankontakt PUSH IN fjäderanslutning
    • SLF 7.62HP/180
    • SLF 7.62HP/180F
    Produkt-ID:
    VPE:
    54 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftkontakt, 7.62 mm, Antal poler: 3, 180°, PUSH IN med manöverknapp, Fjäderanslutning, Anslutningsområde, max. : 2.5 mm², Box