  10. BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
  11. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
BLZP 5.08HC/07/90 SN BK BX
  • Lisävarusteet6
  • On lisävaruste14
  • Vastineet31
  • Samankaltaiset tuotteet36
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 31 tuotetta löytyi
  • SL-SMT 5.08HC/07/90 1.5SN BK RL
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Tape
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    350 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 7, 90°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Tape
    Tuotesivu Lataukset
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SL-SMT 5.08HC/90G
    • SL-SMT 5.08HC/90G Box
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 7, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 1.5SN BK BX
    • SL-SMT 5.08HC/90G
    • SL-SMT 5.08HC/90G Box
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 7, 90°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box
  • SL-SMT 5.08HC/07/90G 1.5SN BK RL