  10. KWPN-M10/-120 90
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
KWPN-M10/-120 90
KWPN-M10/-120 90
  • Tillbehör10
  • Är tillbehör till16
  • Använda produkter4
  1. ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
  2. 16 produkter hittades
  • PZ PK 10/120
    PZ PK 10/120
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • ... för rör- (EN 13600), kläm- (DIN 46235) och crimp- (DIN 46234) kabelskor
    • Crimpverktyg för rör- (EN 13600) och klämkabelskor (DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    10mm², 120mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG 45 HEX 120
    ES EPG 45 HEX 120
    • Arbetsplats och tillbehör
    • Verktyg
    • Crimpverktyg
    • mekaniska och elhydrauliska verktyg, upp till 300 mm²
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för kabelskor (enligt DIN 46235)
    Produkt-ID:
    VPE:
    1 items
    120mm², Sexkantig crimptång
    Datablad Nedladdningar
  • ES EPG 45 WM 120
    ES EPG 45 WM 120
    • Crimpinsatser
    • EPG 45-insatser
    • ... för rörkabelskor (enligt EN 13600)
    120mm², WM-Crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 150mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • EPG 60-insatser
    • ... för klämkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 120mm², Sexkantig crimptång
  • ES EPG/HPG 60 WM 120
    ES EPG/HPG 60 WM 120
    • ... för rörkabelskor
    Insats förslutningsverktyg, 120mm², WM-Crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliska och elhydrauliska verktyg, upp till 400 mm²
    • APG 80/HPG 80 insatser
    6mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • APG 80/HPG 80 insatser
    25mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Sexkantig crimptång
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Sexkantig crimptång