  10. SL 5.08/11/135B 3.2SN OR BX
  11. Er et modstykke til
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SL 5.08/11/135B 3.2SN OR BX
SL 5.08/11/135B 3.2SN OR BX
  • Accesorios5
  • Er et modstykke til15
  • Autres produits de la même gamme11
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 15 products found
  • BLZP 5.08HC/11/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/11/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plugs - clamping yoke screw connection
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 11, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 4 mm², Box