  10. SL 5.08HC/17/90F 3.2SN OR BX
  11. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SL 5.08HC/17/90F 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/17/90F 3.2SN OR BX
  • Accessories7
  • Is counterpart of1
  • Related products30
  1. BLF 5.08HC/180F SN
  2. 1 products found
  • BLF 5.08HC/17/180F SN OR BX
    BLF 5.08HC/17/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 5.08HC/180
    • BLF 5.08HC/180F SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    18 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 5.08 mm, Number of poles: 17, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box