  10. SLD 3.50V/26/90F 3.2SN OR BX
  11. Şunun karşı parçasıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
SLD 3.50V/26/90F 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/26/90F 3.2SN OR BX
  • Aksesuarlar3
  • Şunun karşı parçasıdır1
  • İlgili ürünler13
  1. BLF 3.50/180F
  2. 1 ürün bulundu
  • BLF 3.50/13/180F SN OR BX
    BLF 3.50/13/180F SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180F
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    30 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 13, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box