  11. TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  12. Separat del till
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 2CO EMPTY ED2
  • Tillbehör27
  • Är tillbehör till2
  • Är en motdel till2
  • Separat del till2
  • Använda produkter4
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. Nalezen 2 výrobků
  • TRP 24-230VUC 2CO ED2
    TRP 24-230VUC 2CO ED2
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 2 växlande kontakt
    • AgNi-kontakter
    • PUSH IN-anslutning
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgNi, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 8 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datový list Downloads
  • TRP 24-230VUC 2CO AU ED2
    TRP 24-230VUC 2CO AU ED2
    • Elektronik
    • Universellt område
    • TERMSERIES
    • Elektromekaniska reläer
    • 2 växlande kontakt
    • Hårdförgyllda kontakter
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 items
    TERMSERIES, Relämodul, Antal kontakter: 2, Växlandekontakt AgNi, guldpläterad, Märkstyrspänning: 24…230 V UC ±10 %, Varaktig ström: 8 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej