  11. SV 7.62IT/04/90MF2 3.5SN BK BX
  12. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SV 7.62IT/04/90MF2 3.5SN BK BX
SV 7.62IT/04/90MF2 3.5SN BK BX
  • Accessories1
  • Is counterpart of1
  • Related products5
  1. BVZ 7.62IT 180MF SN
  2. 1 products found
  • BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
    BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Female plug, clamping-yoke connection
    • BVZ 7.62IT 180
    • BVZ 7.62IT 180MF SN
    Item No.:
    Packaging unit:
    32 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box