  11. SVF 7.62HP/02/180FI SN BK BX
  12. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SVF 7.62HP/02/180FI SN BK BX
SVF 7.62HP/02/180FI SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Är en motdel till3
  • Använda produkter5
  1. Honkontakter, lödanslutning
  2. 3 produkter hittades
  • BVL 7.62HP/02/90FI 3.5SN BK BX
    BVL 7.62HP/02/90FI 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontakt - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Honkontakter, lödanslutning
    • BVL 7.62HP 90
    • BVL 7.62HP 90FI SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylslist, Rasterfläns inverterad, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 2, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
  • BVL 7.62HP/02/180FI 3.5SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • OMNIMATE Power HP
    • 6mm²
    • Honkontakter, lödanslutning
    • BVL 7.62HP 180
    • BVL 7.62HP 180FI SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylslist, Rasterfläns inverterad, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 2, 180°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box
    Datablad Nedladdningar
    • 6mm²
    • BVL 7.62HP 270
    • BVL 7.62HP 270FI SN
    Kretskortsstickanslutning, Hylslist, Rasterfläns inverterad, THT lödanslutning, 7.62 mm, Antal poler: 2, 270°, Lödstiftlängd (l): 3.5 mm, förtennad, svart, Box