  7. APG 2.5/6-5BG-GN
  8. Er tilbehør til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
APG 2.5/6-5BG-GN
APG 2.5/6-5BG-GN
  • Tilbehør5
  • Er tilbehør til3
  • Anvendte produkter317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 produkter fundet
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Datablad Downloads
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, blue
    Datablad Downloads
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, Green/yellow