  10. SL 5.08HC/05/90 3.2SN OR BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SL 5.08HC/05/90 3.2SN OR BX
SL 5.08HC/05/90 3.2SN OR BX
  • Tillbehör7
  • Är en motdel till22
  • Använda produkter31
  1. Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
  2. 22 produkter hittades
  • BLZP 5.08HC/05/180 SN OR BX
    BLZP 5.08HC/05/180 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
    • BLZP 5.08HC/180
    • BLZP 5.08HC/180 SN
    Produkt-ID:
    VPE:
    72 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 5.08 mm, Antal poler: 5, 180°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 4 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BLZP 5.08HC/05/180 SN BK BX
    BLZP 5.08HC/05/180 SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon