  10. RIM 3 110/230VUC
  11. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
RIM 3 110/230VUC
RIM 3 110/230VUC
  • Är tillbehör till108
  • Använda produkter3
  1. Relämoduler och solid state-reläer
  2. 108 produkter hittades
  • DRIKITP 115VAC 1CO LD
    DRIKITP 115VAC 1CO LD
    • Elektronik
    • Relämoduler och solid state-reläer
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Kompletta moduler
    • 1 växlande kontakt (16 mm bredd)
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 items
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
    Datablad Nedladdningar
  • DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
    DRIKITP115VAC 1CO LD/PB
    • Elektronik
    • Universellt område
    • D-SERIES
    • Kompletta moduler
    • PUSH IN-anslutning
    Produkt-ID:
    VPE:
    10 empty
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN, Testknapp finns: Ja
    Datablad Nedladdningar
  • DRIKITP 230VAC 1CO LD
    DRIKITP 230VAC 1CO LD
    10 items
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN, Testknapp finns: Nej
  • DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
    DRIKITP230VAC 1CO LD/PB
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 10 A, PUSH IN, Testknapp finns: Ja
  • DRIKIT 110VDC 1CO LD
    DRIKIT 110VDC 1CO LD
    • Skruvanslutning
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 110 V DC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    DRIKIT 110VDC 1CO LD/PB
    • Skruvanslutning
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 110 V DC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Ja
  • DRIKIT 115VAC 1CO LD
    DRIKIT 115VAC 1CO LD
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • DRIKIT 115VAC 1CO LD/PB
    DRIKIT 115VAC 1CO LD/PB
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 115 V AC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Ja
  • DRIKIT 230VAC 1CO LD
    DRIKIT 230VAC 1CO LD
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Nej
  • DRIKIT 230VAC 1CO LD/PB
    DRIKIT 230VAC 1CO LD/PB
    D-SERIES DRI, Relämodul, Antal kontakter: 1, Växlandekontakt AgSnO, Märkstyrspänning: 230 V AC, Varaktig ström: 10 A, Skruvanslutning, Testknapp finns: Ja