  7. APG 2.5/3-2BG-GN
  8. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
APG 2.5/3-2BG-GN
APG 2.5/3-2BG-GN
  • Lisävarusteet5
  • On lisävaruste3
  • Samankaltaiset tuotteet317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 tuotetta löytyi
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Tuotesivu Lataukset
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, blue
    Tuotesivu Lataukset
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, Green/yellow