  11. TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Münferit parçaları
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
TOP 24-230VUC EMPTY ED2
  • Aksesuarlar24
  • Şunun karşı parçasıdır4
  • Münferit parçaları4
  • İlgili ürünler2
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 4 ürün bulundu
  • TRP 24-230VUC 1CO 16A ED2
    TRP 24-230VUC 1CO 16A ED2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • AgNi contacts
    • 16 A output versions
    • PUSH IN connection
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, PUSH IN, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    • AgSnO contacts
    • PUSH IN connection
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, PUSH IN, Test button available: No
    Veri sayfası İndirilenler
  • TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • 1 NO contact
    • AgSnO + W contacts
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO + W, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, PUSH IN, Test button available: No
  • TOP 24-230VUC 24VDC5A ED2
    TOP 24-230VUC 24VDC5A ED2
    • Solid-state relays
    • 0...33 V DC 5 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 3...33 V DC, Continuous current: 5 A, PUSH IN