  7. WAP WDU2.5N/4N SW
  8. Is accessoire van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
WAP WDU2.5N/4N SW
WAP WDU2.5N/4N SW
  • Is accessoire van5
  • Verwante producten416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 5 producten gevonden
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Product ID:
    VPE:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
    Gegevensblad Downloaden
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Product ID:
    VPE:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, blue, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
    Gegevensblad Downloaden
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Feed-through terminal block, Screw connection, black/yellow, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Feed-through terminal block, Screw connection, orange, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Number of connections: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 PC
    PE terminal, Screw connection, Green/yellow, 2.5 mm², 500 V, Number of connections: 2, Number of levels: 1, TS 35, V-0, Wemid