  10. BLT 5.08HC/09/180LR SN BK BX
  11. Ellendarabok
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
BLT 5.08HC/09/180LR SN BK BX
BLT 5.08HC/09/180LR SN BK BX
  • Tartozékok2
  • Ellendarabok13
  • Kapcsolódó termékek14
  1. 피치 5.08 mm(0.200 인치) - 시리즈 BL/SL 5.08
  2. 13 produkter hittades
  • SL-SMT 5.08HC/09/90F 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08