  12. RCLS3L024W
  13. Yksittäinen osa tuotteelle
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
RCLS3L024W
RCLS3L024W
  • Vastineet5
  • Yksittäinen osa tuotteelle5
  • Samankaltaiset tuotteet2
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 5 tuotetta löytyi
  • TRP 24VDC 1NO HC
    TRP 24VDC 1NO HC
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    • AgSnO contacts
    • PUSH IN connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 16 A, PUSH IN, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    • AgSnO contacts
    • PUSH IN connection
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, PUSH IN, Test button available: No
    Tuotesivu Lataukset
  • TRS 24VDC 1NO HC
    TRS 24VDC 1NO HC
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 16 A, Screw connection, Test button available: No
  • TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, Screw connection, Test button available: No
  • TRZ 24VDC 1NO HC
    TRZ 24VDC 1NO HC
    • Tension clamp connection
    Item No.:
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC ±20 %, Continuous current: 16 A, Tension-clamp connection, Test button available: No