  11. SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
  12. A következő ellendarabja
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
SLF 7.62HP/03/180LR SN BK BX
  • Tartozékok3
  • A következő ellendarabja4
  • Kapcsolódó termékek4
  1. Hüvelyes dugó, forrasztott csatlakozás
  2. 4 termék található
  • BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
    BLL 7.62HP/03/90F 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Hüvelyes dugó, forrasztott csatlakozás
    • BLL 7.62HP/90
    • BLL 7.62HP/90F
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    54 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, hüvelyes érintkezősor, Peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 3, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz