  10. BL 3.50/13/180LH SN OR BX
  11. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BL 3.50/13/180LH SN OR BX
BL 3.50/13/180LH SN OR BX
  • Tartozékok7
  • Ellendarabok1
  • Kapcsolódó termékek24
  1. SL-SMT 3.5/180LF Box
  2. 1 termék található
  • SL-SMT 3.50/13/180LF 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK-csatlakozók - OMNIMATE Signal
    • 3,50 mm (0,138 inch) osztás - BL/SL 3.50 sorozat
    • Tűs érintkezősorok - THR forrasztott csatlakozás
    • SL-SMT 3.5/180LF
    • SL-SMT 3.5/180LF Box
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    30 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Forrasztható peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 3.50 mm, Pólusszám: 13, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz