  10. BLF 5.08HC/16/90 SN BK BX
  11. On lisävaruste
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BLF 5.08HC/16/90 SN BK BX
BLF 5.08HC/16/90 SN BK BX
  • Lisävarusteet2
  • On lisävaruste20
  • Vastineet13
  • Samankaltaiset tuotteet29
  1. Terminal Blocks
  2. 20 tuotetta löytyi
  • WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 400 V, Number of connections: 2, Number of levels: 2, TS 35, V-0
    Tuotesivu Lataukset
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    50 PC
    Multi-tier modular terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 250 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2, TS 35, V-0
    Tuotesivu Lataukset
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 16 A, 250 V, Number of connections: 3
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    100 PC
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, Number of connections: 1
  • WMF 2.5 DI BLZ
    WMF 2.5 DI BLZ
    • Signal marshalling
    • System WMF
    Test-disconnect terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Number of connections: 3, Number of levels: 1
  • WMF 2.5 BLZ
    WMF 2.5 BLZ
    • Signal marshalling
    • System WMF
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Number of connections: 3
  • WMF 2.5 BLZ PE
    WMF 2.5 BLZ PE
  • WMF 2.5 DI BLZ PE
    WMF 2.5 DI BLZ PE
    Test-disconnect terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2