  11. DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
  12. Produkty pokrewne
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
  • Akcesoria13
  • Pojedyncze części3
  • Produkty pokrewne8
  • DRMKITP 24VDC 2CO LD
    DRMKITP 24VDC 2CO LD
    • Elektronika
    • Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Kompletne moduły
    • 2 zestyki CO (szerokość 16 mm i 27 mm)
    • DRM (szerokość 27 mm)
    • Złącze PUSH IN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Nie
    Specyfikacja Probieranie
  • DRMKITP 24VDC 2CO LD/PB
    DRMKITP 24VDC 2CO LD/PB
    • Elektronika
    • Zakres uniwersalny
    • D-SERIES
    • Kompletne moduły
    • DRM (szerokość 27 mm)
    • Złącze PUSH IN
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    10 szt.
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V DC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Tak
    Specyfikacja Probieranie
  • DRMKITP 24VAC 2CO LD
    DRMKITP 24VAC 2CO LD
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Nie
  • DRMKITP 24VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP 24VAC 2CO LD/PB
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 24 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Tak
  • DRMKITP 115VAC 2CO LD
    DRMKITP 115VAC 2CO LD
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Nie
  • DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP115VAC 2CO LD/PB
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 115 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Tak
  • DRMKITP 230VAC 2CO LD
    DRMKITP 230VAC 2CO LD
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Nie
  • DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
    DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
    • DRM (szerokość 27 mm)
    D-SERIES DRM, Moduł przekaźnikowy, Liczba styków: 2, zestyk przełączny AgNi złocone cienkowarstwowo, Znamionowe napięcie sterowania: 230 V AC, prąd trwały: 10 A, PUSH IN, Dostępność przycisku testowego: Tak