  10. BLF 5.08HC/15/90 SN OR BX
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 5.08HC/15/90 SN OR BX
BLF 5.08HC/15/90 SN OR BX
  • Akcesoria4
  • Jest dodatkiem20
  • Odpowiedniki9
  • Produkty pokrewne29
  1. Złączki szeregowe
  2. Znaleziono produktów: 20
  • WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Złączki szeregowe przelotowe i PE
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 400 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 2, TS 35, V-0
    Specyfikacja Probieranie
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Zacisk modułowy wielorzędowy, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 250 V, liczba przyłączeń: 4, liczba poziomów: 2, TS 35, V-0
    Specyfikacja Probieranie
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    100 szt.
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 1.5 mm², 16 A, 250 V, liczba przyłączeń: 3
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    100 szt.
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, liczba przyłączeń: 1
  • WMF 2.5 DI BLZ
    WMF 2.5 DI BLZ
    • Rozdział sygnału na obiekcie
    • System WMF
    Bloki odczepów probierczych, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 20 A, 250 V, liczba przyłączeń: 3, liczba poziomów: 1
  • WMF 2.5 BLZ
    WMF 2.5 BLZ
    • Rozdział sygnału na obiekcie
    • System WMF
    Blok zacisku przelotowego, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 24 A, 250 V, liczba przyłączeń: 3
  • WMF 2.5 BLZ PE
    WMF 2.5 BLZ PE
  • WMF 2.5 DI BLZ PE
    WMF 2.5 DI BLZ PE
    Bloki odczepów probierczych, złącze śrubowe, Ciemnobeżowy, 2.5 mm², 20 A, 250 V, liczba przyłączeń: 4, liczba poziomów: 2