  11. BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
BLZ 7.62HP/10/180F SN OR BX
  • Tartozékok3
  • Ellendarabok1
  • Kapcsolódó termékek9
  1. SL 7.62HP/180LF
  2. 1 termék található
  • SL 7.62HP/10/180LF 3.2 SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Forrasztható tűs érintkezősorok
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180LF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    18 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Forrasztható peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 10, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz