  11. BUL 10.16HP/02/180 4.5AG BK BX SO
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BUL 10.16HP/02/180 4.5AG BK BX SO
  • Lisävarusteet1
  • Vastineet3
  • Samankaltaiset tuotteet3
  1. Male headers, solder connection
  2. 3 tuotetta löytyi
  • SU 10.16HP/02/90G 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/02/90G 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90G
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    90 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 2, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box
    Tuotesivu Lataukset
  • SU 10.16HP/02/180G 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/02/180G 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²