  10. KQNG-M6/-16
  11. Lisävarusteet
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
KQNG-M6/-16
KQNG-M6/-16
  • Lisävarusteet10
  • On lisävaruste12
  • Samankaltaiset tuotteet2
  1. Crimping tools
  2. 10 producten gevonden
  • CTN 25 D4
    CTN 25 D4
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ...szigetelt és nem szigetelt érintkezőkhöz
    • ... szigeteltetlen érintkezőkhöz
    • Crimping tools
    Product ID:
    VPE:
    1 Darab
    Présszerszám, Krimpelő szerszám érintkezőkhöz, 10mm², 25mm², Fogas sajtolás
    Gegevensblad Downloaden
  • EPG 45
    EPG 45
    • Munkahely és tartozékok
    • Szerszámok
    • Krimpelés
    • ... csősarukhoz (EN 13600), préselhető (DIN 46235) és krimpelhető (DIN 46234) kábelsarukhoz
    • mechanikus és elektrohidraulikus szerszámok 300 mm²-ig
    Product ID:
    VPE:
    1 Darab
    Présszerszám, 6mm², 150mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
    Gegevensblad Downloaden
  • EPG 60
    EPG 60
    Présszerszámok, Szerszámok, Présszerszám, 6mm², 300mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
  • ES EPG 45 HEX 16/35
    ES EPG 45 HEX 16/35
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... préselhető kábelsarukhoz (DIN 46235 szerint)
    35mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG 45 WM 16/35
    ES EPG 45 WM 16/35
    • Krimpelhető betétek
    • EPG 45 betétek
    • ... csősarukhoz (EN 13600 szerint)
    35mm², WM krimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 16
    ES EPG/HPG 60 HEX 16
    • EPG 60 betétek
    • ... préselhető kábelsaruk
    Krimpelő szerszám betét, 16mm², Hatszög sajtolás
  • ES EPG/HPG 60 WM 16
    ES EPG/HPG 60 WM 16
    • EPG 60 betétek
    • ... csősaruk
    Krimpelő szerszám betét, 16mm², WM krimp
  • HPG 60
    HPG 60
    • hidraulikus és elektrohidraulikus szerszámok, 400 mm²-ig
    6mm², 300mm², Hatszög sajtolás, WM krimp, Fogas sajtolás, Trapéz alakú krimpelés, Ovális sajtolás
  • ES APG 80 HEX 16
    ES APG 80 HEX 16
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    16mm², Hatszög sajtolás
  • ES APG 80 WM 16
    ES APG 80 WM 16
    • APG 80 / HPG 80 betétek
    16mm², WM krimp