  10. SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
  11. Is counterpart of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
SLD 3.50V/18/90G 3.2SN OR BX
  • Accessories2
  • Is counterpart of2
  • Related products14
  1. BLF 3.50/180
  2. 2 products found
  • BLF 3.50/09/180 SN OR BX
    BLF 3.50/09/180 SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180
    Item No.:
    Packaging unit:
    54 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 3.50 mm, Number of poles: 9, 180°, PUSH IN with actuator, Clamping range, max. : 1.5 mm², Box
    Data sheet Downloads
  • BLF 3.50/09/180 SN BK BX
    BLF 3.50/09/180 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • BLF 3.50
    • BLF 3.50/180
    Item No.:
    Packaging unit:
    54 PC