  11. TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
  12. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
TRS 230VAC RC 1CO EMPTY
  • Příslušenství26
  • Je příslušenstvím3
  • Je protikusem5
  • Jednotlivý díl6
  • Příbuzné výrobky4
  1. Reléové moduly a polovodičová relé
  2. Nalezen 6 výrobků
  • TRS 230VAC RC 1CO
    TRS 230VAC RC 1CO
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 CO kontakt
    • Kontakty AgNi
    • Výstupní verze 6 A
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 230VACRC 1CO C1D2
    TRS 230VACRC 1CO C1D2
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 CO kontakt
    • Kontakty AgNi pro aplikace C1D2
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 230VAC RC 1CO AGSNO
    TRS 230VAC RC 1CO AGSNO
    • Kontakty AgSnO
    • Šroubové připojení
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRS 230VAC RC 1CO AU
    TRS 230VAC RC 1CO AU
    • Tvrdé pozlacené kontakty
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi gold-plated tenkou vrstvou, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±10 %, Trvalý proud: 6 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TOS 230VAC RC 48VDC0,1A
    TOS 230VAC RC 48VDC0,1A
    • Polovodičová relé
    • Verze s výstupem 3–48 V DC 0,1 A
    TERMSERIES, Polovodičové relé, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±10 % , Rated switching voltage: 3... 48 V DC, Trvalý proud: 0,1 A, Šroubové připojení
  • TOS 230VAC RC 24VDC2A
    TOS 230VAC RC 24VDC2A
    • Polovodičová relé
    • Verze s výstupem 3–33 V DC 2 A
    TERMSERIES, Polovodičové relé, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC ±10 % , Rated switching voltage: 3-33 V DC, Trvalý proud: 2 A, Šroubové připojení